Oryginalne, personalizowane
maski na twarz

W tym czasie maski do twarzy są nam wszystkim niezbędne. 
Wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom, proponując personalizowane maseczki, które wprowadzą nieco pozytywnego nastroju w te niepewne dni…

Projektujemy

Projektujemy bezpieczne maseczki, które chronią, a przy tym robią niesamowite wrażenie! Wybierz oryginalny motyw graficzny i wyróżnij się z tłumu! Możesz być nadal sobą! Nasze maseczki do twarzy dedykowane są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zobacz naszą jedyną w swoim rodzaju kolekcję i bądź oryginalny wszędzie tam, gdzie jesteś!

Tworzymy

Oczy są zwierciadłem duszy? Owszem, ale to nie znaczy, że mijani na ulicy ludzie muszą widzieć tylko je! Każda maseczka od 3stu to nie tylko ochrona, ale świetny gadżet, który wyróżni każdego. Tworzymy niesamowite maseczki na twarz dla osób prywatnych, klubów sportowych i innych detalicznych i hurtowych klientów. Pokaż swój charakter, pasję, styl.

Wyróżniamy

Jesteś wyjątkowy i możesz to pokazać! Zakładając na twarz nasze produkty, masz pewność ochrony i wyrażenia siebie. Maska na twarz może zawierać dowolną grafikę, hasło, jest także doskonałym nośnikiem reklam i innych informacji. Wykorzystaj to! Moda maseczkowa to niestety konieczność, więc podążaj za trendami razem z marką 3stu.

Nasze projekty

REALIZUJEMY INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA

 

Dostępne w stałej ofercie maseczki to nie wszystko. Realizujemy również indywidualne zamówienia! Twoja maska na twarz może być zaprojektowana przez Ciebie! Masz pomysł na projekt? Skontaktuj się z nami, a my go zrealizujemy! Grafiki, treści, reklamy – jesteśmy w stanie zrealizować dowolny temat. Cena naszych produktów jest bardzo niska. 
My nie korzystamy z zaistniałej sytuacji, żeby się wzbogacić. Zaufaj nam i dołącz do grona naszych partnerów. Szukaj produktu, który wyrazi to, jakim jesteś. Wszelkie informacje na temat oferty, dostępne są pod numerem telefonu: +48 662 031 180