Odzież do tenisa

Koncentracja. Wysiłek. Z każdym uderzeniem jesteś bliżej zwycięstwa. W końcu nadchodzi ta chwila, wygrywasz mecz! Aby nic nie stanęło na Twojej drodze do sukcesu, przygotowaliśmy najwyższej jakości ubrania tenisowe.

Personalizuj

Tenis to wymagający sport, a więc materiał, z którego wykonany jest strój do tego sportu, musi sprostać oczekiwaniom. Nasze produkty jak koszulki, spodenki, bluza, czy sukienka tenisowa zaskoczą Cię swoją jakością, a dowolność personalizacji pozwoli posiadać Ci dokładnie takie ubranie tenisowe, jakiego potrzebujesz. Sprawdź jaką wyjątkową ofertę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie!

Wyraź siebie

Oferujemy profesjonalne stroje do tenisa zarówno damskie, jak i męskie, a także dla dzieci. Dajemy możliwość pełnej personalizacji ubrań! Możesz wybrać kolor, nadruk i wszystko inne, co znajdzie się na nich. Stosujemy metodę sublimacji, aby nadruk był trwały i jeszcze bardziej efektowny. Istnieje możliwość produkcji odzieży tenisowej dla klubów, jak i klientów prywatnych.

Najwyższa jakość

Nasza odzież tenisowa wykonana jest na wysokiej jakości materiału, który jest elastyczny, wytrzymały i doskonale odprowadza pot. Technologia wykonania naszych ubrań sprawia, że nie krępują one ruchów, a więc zawsze masz pełną swobodę działań na korcie. Jako bezpośredni producent możemy zagwarantować ci, że odzież do tenisa od 3stu sprawdzi się w 100%.

Kontakt

Email

kontakt@3stu.com.pl

Facebook

https://www.facebook.com/3stupl

Twitter

https://twitter.com/3stupl

Dostępne możliwości pozwalają nam szybko i bezproblemowo realizować zlecone projekty. Zaskoczy Cię szybkość naszego działania! Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów oferty.