Oryginalne poduszki z nadrukiem

Indywidualny projekt

Poduszka z własnym nadrukiem? Proszę bardzo! Możesz mieć taki gadżet z indywidualnym projektem grafiki. Realizujemy zamówienia na poduszki z nadrukiem wszelkiego rodzaju. To, co pojawi się na Twojej poduszce, zależy wyłącznie od Ciebie. Poduszka ze zdjęciem, logo ulubionego klubu, napisem, grafiką - oryginalny gadżet od 3stu może być Twój!

Zamówienie już od 1 sztuki!

Poduszka z nadrukiem już od 1 sztuki? Z nami to możliwe! Specjalnie dla wygody klienta jesteśmy w stanie zrealizować nawet pojedyncze zamówienia. Chcesz zrobić wyjątkowy prezent? A może szukasz ciekawych produktów dla sympatyków Twojego klubu? Poduszka z napisem, czy dowolną grafiką to oryginalny i niebanalny gadżet, który sprawdzi się w każdym przypadku!

Wyjątkowy gadżet, pamiątka, prezent? Poduszka z nadrukiem sprawdzi się znakomicie! Sprezentuj dla drugiej osoby świetną, spersonalizowaną niespodziankę. Zasypiaj zawsze w towarzystwie logo Twojego ukochanego klubu. Zaaranżuj w ciekawy sposób swoją sypialnię, gdzie zawsze wyjątkowo wyglądać będzie jedyna w swoim rodzaju poduszka ze zdjęciem! Pokaż swoją inwencję, wyjdź naprzeciw oczekiwaniom, bądź oryginalny i zamów poduszki dla siebie, dla znajomych, dla kibiców! Jesteśmy producentem, a więc istnieje możliwość zamówienia u nas dowolnej ilości poduszek, które charakteryzuje najwyższej jakości nadruk, wytrzymały materiał, miękkie i nieodkształcające się wnętrze, atrakcyjna cena, a także Twój wyjątkowy projekt! W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z nami!

Przykładowe projekty poduszek

Kontakt

Email

kontakt@3stu.com.pl

Facebook

https://www.facebook.com/3stupl

Twitter

https://twitter.com/3stupl