Stroje piłkarskie na zamówienie

Najwyższej jakości komplety piłkarskie dla Twojej drużyny! 
Strój piłkarski musi być komfortowy dla piłkarzy i ma wyrażać charakter zespołu, jego tradycje i ambicje. To wszystko dają Ci stroje piłkarskie od 3stu!

Projektujemy

Zaprojektujemy jedyne w swoim rodzaju, dedykowane stroje piłkarskie, które zrobią wrażenie! Nasze projekty wyróżniają się spośród tysięcy innych, dzięki czemu Twoja drużyna będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

Tworzymy

Wiemy, jak ważne jest, aby komplety piłkarskie były wygodne i nie przeszkadzały w grze, dlatego wykonujemy je z najwyższej jakości materiałów. Sublimacja pozwala natomiast uzyskać niepowtarzalny i trwały efekt nadruku.

Wyróżniamy

Każda linia strojów piłkarskich od 3stu jest wyjątkowa. Tworzymy z pasji dla pasjonatów, dla których piłka nożna to coś więcej niż sport! Sprawdź, jakie stroje możemy przygotować dla Twojej drużyny!

Co robimy?

Koszulki

Stawiamy na jakość! Koszulki dla piłkarzy muszą spełniać ich wymagania i my je gwarantujemy. Nasze stroje są przewiewne, doskonale odprowadzają pot, są niezwykle wytrzymałe i elastyczne, co sprawia, że doskonale dopasowują się do sylwetki zawodnika, nie powodując dyskomfortu i otarć.

Spodenki i getry

Spodenki i getry piłkarskie od 3stu to super wytrzymałe i nieodkształcające się części piłkarskiej garderoby. Wybierz jakość, która pozwoli Twoim piłkarzom używać sprzętu przez długie lata. Rozmiar i kolor naszych spodenek i getrów pozostaje bez zmian nawet po wielokrotnym praniu.

Dresy, ortaliony, bluzy

Stroje piłkarskie są ważne, ale równie ważne jest wyposażenie drużyny w inny sprzęt jak dresy, czy ortaliony sportowe. Jesteśmy producentem również tego typu sprzętu. Stworzymy dla Was wygodne i funkcjonalne dresy, które na pewno zadowolą piłkarzy u sztab.

Projekty strojów piłkarskich 3stu

Kolekcje regularne – kolorystyka dowolna

 

Projekty na wyłączność

Stroje piłkarskie

Kontakt

Email

kontakt@sportbrand.pl

Facebook

https://www.facebook.com/grupaAMKR/

Twitter

https://twitter.com/3stupl

3stu to polska marka odzieży sportowej. 

Zapraszamy do współpracy każdego, kto szuka ubrań sportowych i innych produktów wysokiej jakości. Dbamy o zadowolenie każdego klienta. Naszym priorytetem jest zapewnić Ci pełen komfort noszenia przy jednoczesnym wyróżnieniu się z tłumu konkurencji. Poznaj naszą ofertę – skontaktuj się z nami!!

Partner wspierający RomanOwo