Polski producent odzieży sportowej

Twoja odzież sportowa to Ty!  Odzwierciedla Twój charakter, wartości, przekonania i cele, do których dążysz. Powinna być więc wyjątkowa, prawda?

Projektujemy

Stawiamy na indywidualność i gwarantujemy, że nasi graficy sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów.

Tworzymy

Do produkcji odzieży sportowej używamy bawełny oraz poliestru. Posiadamy maszyny do farbowania metodą sublimacji. Nasze produkty to bluzy, koszulki, spodnie, kompletne stroje.

Wyróżniamy

Produkujemy tylko wyjątkową odzież na indywidualne zamówienie. W przyszłości wypuścimy na rynek 300 koszulek i 300 bluz – TYLKO dla 300 osób.
3stu

Nasza wizja

Tworzyć limitowane edycje najwyższej jakości odzieży sportowej na specjalne zamówienia prawdziwych twardzieli. Osiągać efekty i dzielić się nimi z najlepszymi na świecie. Kontakt

Dla kogo?

Pasjonaci

Wiemy jak ważna jest pasja. To ona zmienia świat i wznosi ludzi na wyżyny swoich możliwości. Jesteśmy pasjonatami i wspieramy pasjonatów. Po prostu.

Profesjonaliści

Na najwyższym poziomie nawet 1% wyniku przesądza o zwycięstwie. Właśnie dlatego produkujemy ubrania, które pomogą wydobyć z Ciebie 110%.

Amatorzy

Amator = Miłośnik. Jeśli masz w życiu cel. Jeśli nie obce są Ci presja, odwaga, walka z samym sobą i chęć doskonalenia – jesteśmy do dyspozycji.

Nasze projekty

KOMPLETY PIŁKARSKIE

TORBY SPORTOWE

WOREK NA RĘKAWICE

KOSZULKI KOLARSKIE

SASZETKI SPORTOWE

PODUSZKI Z NADRUKIEM

BIEGANIE

OPASKA KAPITANA

ZNACZNIKI -LEJBIKI

ODZIEŻ WĘDKARSKA

SKARPETKI TRENINGOWE

LOGO SPORTOWE

KOSZULKI MMA

PROPORCZYKI KLUBOWE

SKLEP WWW

3STU to polska marka odzieży sportowej. Zapraszamy do współpracy każdego, kto szuka ubrań sportowych i innych produktów wysokiej jakości. Dbamy o zadowolenie każdego klienta. Naszym priorytetem jest zapewnić Ci pełen komfort noszenia przy jednoczesnym wyróżnieniu się z tłumu konkurencji. Poznaj naszą ofertę – skontaktuj się z nami!!